Vyspělé technologie zaručují kvalitu

Při výrobě používáme výhradně profily Reynears a Feal. Na přání zákazníka jsme schopni zpracovat i profily jiných výrobců. Testování kvality vstupních profilů je absolutní prioritou a provádí se v certifikované laboratoři. Zaručujeme tak splnění nejvyšších technických norem a specifikací. Hliník je téměř bezúdržbový materiál, který vyniká svoji výbornou povrchovou UV odolností. Naše výrobky jsou vyvinuty v několika stupních vodotěsnosti a odolnosti proti tlaku větru, požáru a lépe tak dokážeme uspokojit požadavky náročných projektů.

Potřebujete více informací?

Vlastnosti hliníkových oken

Základní vlastnosti finálního výrobku jsou rozmanité nejen konstrukcí profilu, ale i použitím dalších materiálů mimo hliníku.

Veškeré konstrukce a profily samotné jsou navrhovány s ohledem na různé úrovně tepelné izolace, která je zaručena použitím polyamidových pásků v kombinaci se skelnými vlákny. Pásky zaručují dokonalé přerušení tepelného mostu profilu a jsou zásadní pro zajištění stability a pevnosti celkové konstrukce. Energeticky náročné projekty mohou být řešeny speciálními vložkami z XPS materiálu, který zaručují vyšší tepelnou izolaci. Profily jsou navíc doplněny o středové těsnění pro vytvoření bariéry proti vniknutí vody a akustické pásky, které jsou jak na straně vnitřní, tak straně vnější.

Odolnost proti vniknutí

Hliníková okna a dveře jsou odolná proti násilnému vniknutí díky extrémní tvrdosti a odolnosti proti deformaci a poškození.

CP 96

Concept Patio® 96 pro posuvné a zdvižně posuvné dveře spojuje výborné technické vlastnosti s minimalistickým designem. Byl vyvinut na základě rostoucích nároků na bezpečnost a odolnost.

 

MasterLine 10

Možnosti okenního systému MasterLine 10 jsou opravdu unikátní – přes rozsáhlou nabídku profilů, systémových napojení na konstrukce posuvných dveří a lehkých obvodových plášťů Reynaers, po svobodu designu, která je dána nabídkou profilů ve 3 tvarových variantách.

Naše vysoce kvalitní systémy splňují nejpřísnější nároky na komfort, bezpečnost, architektonické řešení a využití energie.

Reynaers Aluminium

Náš vývoj je založen výhradně na vytvoření vlastního týmu odborníků, který sleduje celosvětové trendy v oblasti designu a nabízí kompletní série pro výrobu hliníku.

Feal International

Bezpočet tvarů a typů oken, dveří nebo fasádních systémů zaručuje svobodu pro vaše projekty.

Hliníková okna a dveře mohou mít prakticky jakékoliv rozměry. Jsou možná velká rozpětí až do výšky 3 metrů. S pomocí Vašeho architekta si můžete okna navrhnout v podstatě sami. Váš zpracovatel Vám poskytne veškeré detailní informace o minimálních a maximálních rozměrech. Podívejte se jak se okna vyrábějí.